Grąžinti Meilę į šeimas

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Grąžinti Meilę į šeimas

Post by Rytė »

Partiją jau kuriat, Dievo karys va ir mintį pagrindinę suformulavo, o aš mąstau: kas slepiasi po tais žodžiaisi ir kas gali tą Meilę grąžinti (čia dar klausimas kas ją kur padėjo, kad reikia grąžinti :roll: ) ?

Dar viena tema apie meilę: bet juk per daug nebūna. :wink:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

noreciau dar karta paliesti opia tema, kuri tiesiogiai susijusi su Meile!!!!

zodzio sex (sexas, seksas) lietuviu kalboje nera. yra dulkinimasis (pisimasis, krusimasis) ir pan.

o tai tiesiog mylejimasis be Meiles. Kadangi zodyje mylejimasis yra zodis Meile, vadinasi tokiam aktui sis zodis netinka.

Dievui priesiskos jegos kiekveina minute kovoja del zmoniu sielu. Kol zmogaus sirdyje yra nors laselis meiles, tol zmogus jiems nepasiekiamas.
O tam kad meile is sielos iskrapstyti reikia tai daryti nuosekliai po truputi. Pavyziui mazinant sio zodzio vartojima kalboje, nuvalkiojant si zodi, sumenkinant ji.
Dievo priesus atskirti nesunku.

Biblija raso "Pirma buvo zodis"

taigi, zodis turi nemaza prasme. todel vien istares zmogus zodi "pasiMyleti" jau rizikuoja pakrypti i Meile

antikristo kariai is karto kuria planus kaip ta reikala pasukti savo pusen.
todel zodi "myletis" jie privalo pakeisti kitu, kokiu? "sexas"
PS. anglu kalboje yra tie abu terminai "have sex" (dulkintis) ir "make love" (myletis). Lietuvoje antraji bandoma aktyviai isgyvendinti...
Paziurek kas yra sio zodzio (sexas) pradininkas Lietuvoje, paziurek kas sumokejo tam pradininkui pinigus, ir atsivers tau antikristo armijos pirmosios gretos...


beje su vienu zodziu antikristo kariai jau sustvarke.
isverskite zodi is rusu kalbos "bogatyj" i lietuviu kalba....
neiseina?
o taip,
zodis "bogatyj" yra nuo zodzio "bog" - dievas. pas ka sirdyje yra daug Dievo tas yra "bogatyj", o pas ka Dievo sirdyje mazai to laukia vargas ("beda") tas yra vargsas ("bednyj")
Na o tas kas turi daug pinigu dar nereiksia kad yra "bogatyj"
nes ir taip aisku kad ubagas laimejes milijona aristokratu dar netampa

as speju kad teisingas vertimas is "bogatyj" yra "dievturis", taciau tai tik mano spejimas, reikia konsultuotis su istorikais ir kalbininkais



Noreciau kad bent jus pradetumete daiktus vadinti tikraisiais vardais, mylejimasi mylejimusi, dulkinimasi dulkinimusi, turtinga turtingu, o dievturi dievturiu,
(zodis "abort" irgi angliskas, isvertus "nutraukti" )valyma valymu (purvus mes valome, nessvarumus), zudyma zudymu
ir t.t.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Pavadinome daiktus tikraisiais vardais. Ir kas iš to? Ar meilės mumyse pačiuose nuo to daugiau atsirado, ar šeimose meilės pagausėjo? Ar taip jau čia niekas iš čia esančių nesupranta, kad reik daiktus tikraisiais jų vardais vadint? :) priminei, visiems ir taip seniai tai daėję, o kas toliau? Po tokios gražios įžangos kalbam apie meilę?

:) dar vienas dalykas - kai kalbiesi su žmogum, kalbiesi jo kalba. Ir jei jis tavęs nesupras, kai pavadinsi tai dulkinimusi, sakai mylėjimasis, be meilės. Nebūtina gi stengtis sukelt priešiškumą, juk nori susikalbėt..

Svarbu daiktus vadint tikraisiais vardais, pavadinom, ką darom toliau?
J

Post by J »

Džiaugiuosi, kad Dievo karys keičiasi.
Taip atidžiai ir rimtai žvelgia į žodį.
O ar pameni, Dievo kary, kaip prieš gerą pusmetį tu man aiškinai, kad žodis pats savaime nieko nereiškia.
Va todėl ir džiaugiuosi, kad ir tu nelikai užsispyręs kaip... :lol: :lol: :lol:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

jei sirdis iesko meiles- ji ja randa, bet jei ne- ji ja susiras :D meile visada salia, tik reikia ja pajausti.. va, manau reikia padeti zmonem prisiminti kaip meile pamatyti salia saves :D bukime meile, zmonmem ji primins siluma, ir suspindes ji aplinkoje. esame meile- zmones tai jaucia, ir prisimena ja jau dabar :D paimkime aplinka uz rankos ir tyrai pasakykime myliu, myliu kaip tobula Dievulio kurini, ir suspindes Dievulis ju sirdyse...

myliu Jus :love: :H
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>kaip prieš gerą pusmetį tu man aiškinai, kad žodis pats savaime nieko nereiškia

jo dabar mastau kad galbut ir klydau, galbut ir stipriai
vienok yra tokiu zodziu kurie tikrai nieko nereiskia, pavyzdziui "modemas"

na bet apie zodzius ir ju reiksme kitose temose

zodzio Meile reiksme bandoma iskraipyti jau seniai, deja nepavyksta ir tiek, nuspresta sita zodi pakeisti ir labai netgi sekmingai.
net siame forume atsirado tokiu unikaliu terminu kaip "dvasingas krushimasis" ir pan.

Meiles grazinimas i seimas galbut ir prasideda nuo zodzio reiksmes aiskinimo.

kas yra Meile?
kaip Jone ir sake tai besalygiska meile, as dar noreciau paildyti dieviska meile. Meile visada gimsta tokia, besalygiska ir tyra.

Ja galima ir isvaryti is sirdziu ir seimu. neteisingu elgesiu, neteisingu poziuriu i ja, noru ja isnaudoti savanaudiskoms reikmems.
Gerai Anastasijos knyga raso - Meile tai seimos narys.


Gerai.... kai viska vadiname tikrais vardais ir zinome kas yra Meile
galime bandyti spelioti kodel ji iseina ir kaip ja reikia grazinti.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

manau pirmiau reikia pagalvoti kaip ja i sirdeles pasikviesti, o kai ji ten- tai ir seimose ir tevyneje sviesu :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: na, gal cia ir ne visai ta tema, bet noriu priminti, kad rytoj - lapkricio 30 d. - sv. Andriejus, kurio galima melsti, kad atsiustu tau tavo zmogu, tad linkiu, kam to reikia, nuosirdziai pasimelsti tam sventam Andriukui ir kad jis jus (na... ir mane gal, jei man to reikia... :wink: ) isgirstu ir atsiustu ta zmoguti, kurio mums reikia... :wink: :P :)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Dievo karys wrote:>.
net siame forume atsirado tokiu unikaliu terminu kaip "dvasingas krushimasis" ir pan.

.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Tikriausiai tu žinai ką aš noriu pasakyti . . .Bet kadangi esi labai bailus, kad kas nors tavęs kuo nors neapkaltintų, tai patylėsiu . . .
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...zinot, man tas amerikoniskasis "make love" - "daryti meile" tai skamba dar baisiau nei, atleiskit, dulkinimasis, panasiai kaip "daryti pinigus" ar "daryti karjera"... Bet kogi cia jums, tipo dvasingiesiems, taip knieti temoj apie grazinima meile i seimas (tarsi ji buti emus ir kazkur pabegus... :roll: ) taip norisi nagrineti visokiu keiksmazodziu kilme - sakyciau, cia kazkokios vidines problemos... :roll: :?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: taigi ne tau, basta, as ir sakau... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P :h:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

griztam prie temos (kol mergaites manes nesudraske i gabalelius ;) )

>manau pirmiau reikia pagalvoti kaip ja i sirdeles pasikviesti, o kai ji ten- tai ir seimose ir tevyneje sviesu

stai vaiduze mano kad uztenka pasikviesti ir viskas.
J

Post by J »

O ką gi pats Dievo karys siūlo? Ar tik tai, kas blogai parodyti moka?
Juk meilė tai ne šaldytuvas ar skalbimo mašina, kad pasisamdei transportą, parsivežei į namus, pasistatei kampe (beje, dargi tokiam, kad per daug netrukdytų) ir jau viskas gerai.
Argi Vaidužė neteisi? Argi ne širdyse meilė gyvena?
Manau, kad tai ir yra svarbiausia - kad meilė tavo širdy gyventų. Mano širdy, tavo širdy, jos, jo...
Kaip tai padaryti?
Pirmiausia tapk vertas tos meilės. Kaip kalbėjo vienas psichologas žmogui, kuris skundėsi, jog nieks jo nemyli - "pažvelk į save. Esi susiraukęs, niurzga, viskuo nepatenkintas, piktas ant visų. Kaip tave tokį galima mylėti?"
Toka tokį traukia. Ir jei tavo siela pilna žaizdų - pritrauksi šalia savęs tokį pat sielos ligonį...
Keiskis ir pasaulis pasikeis su tavimi.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

is visu jones kalbu isskirsiu tai kas svarbiausia:
reikia buti vertu meiles

taigi judam i prieki:
reikia buti vertu tos meiles ir ja pasikviesti


dabar bandykim spelioti ka reiskia buti vertu tos meiles.
ir kaip ja pasikviesti
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Ir akys prašvito žmogaus
Ir vandens jis tyro pasėmė
Bet vis dar karys jis
Dar kardo nuleisti nenori
Ir velkas be darbo
Dideli jo sparnai
O Dievas juk kūrė jį skristi!

Ir taurę po taurės
Gyvybės vandenį semia ne vienas
Gaivumu pripildyti Taurę sąvąją trokšta
Kad amžiais palaimoj žydėtų
Tik reikia primint kad versmė ta saldi
Kuri teka
Iš tavo širdies ir šviesiais keliais kitus trokštančius veda

Kiek reikia valios sparnus kad pakelt?
Kurie su tavim tavyje iš tavęs?
Kad paprastą paprastą kelią atvert
Paprastai - bet visada į šviesą!

Ir tie kurie savo sparnais
Nenuilsdami saulę kelia
Tebūna skaisti jiems dangaus Šviesa
Te ramybė Širdy jų želia
Tebūnie jiems Dievulio lengva valia
Kurioje su džiagsmu save randa
Iš savęs per save su didžiule galia
Tegul Meilę Žmonijai atranda

Ačiū už šviesias mintis ir žodžius, už nuoširdžius darbus kiekvieną jūsų kiekvieno gyvenimo akimirką, ačiū kad padedat šviesoje Saulę ant sparnų nešti - jūs nenuilstanti šviesioji išmintingoji Dvasia. Kai kiekvieną akimirką lošia tamsa prieš šviesą, jūs ir esate ta vedanti šviesa, kuri amžinai šviečia. Galiu sakyti MES. Aš kartu.

Tegul grįžta meilė į šeimas visais įmanomais pavidalais. Tegul širdžių šiluma vienija, padeda pamatyti savo dvasią, savo dievišką prigimtį, tegul vienas kito meilėje žmonės ima augti, tegul jiems dygsta sparnai, tegul per šias Kalėdas įvyksta stebuklas ir mes kiekvienas prisidėkime prie to kad jis įvyktų, kad mūsų artimi žmonės prisiliestų prie Meilės energijos bet kokiu pavidalu, tegul Meilės energija apsigyvena kiekvienoje šeimoje, tegul kiekvieno žmogaus gyvenimas įgyja dvasinę prasmę, tegul iš pelenų atgimsta troškimas gyventi ir kurti, tegul atsiveria platūs horizontai atrasti ir pažinti savo dieviškąjį aš. Namų jaukumas, santarvė, harmonija telydi mus atgimusius, kūrybingus, drąsius, atsakingus, drąsius iki begalybės drąsius ir narsius, ir dieviškai nuoširdžius. Teišsipildo DABAR.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: AMEN. :)

Beje, primenu visiems dar karta - sian sventas Andriejus, tad sian galima jo melsti atsiusti tavaji zmogu, nes jis uz tai atsakingas, tai tegu nesedi be darbo, ko jis ten, padangese, tinginiauja, nu nu nu... :? :P :wink:
J

Post by J »

dabar bandykim spelioti ka reiskia buti vertu tos meiles.
ir kaip ja pasikviesti
Jei atidžiai skaitėte, tai ankstesnėje mano žinutėje ir patarimas duotas. Beje, profesionalaus psichologo.
Nereikia būti niurzgom, kaltinti visą pasaulį (o gal tamsiąsias jėgas) kad kaišioja pagalius į jūsų vežimą, bet atsisukti į save ir paklausti - kas manyje yra ne taip, kad gaunu smūgius.
Šiaip tai ir aš tingiu čia viską jau "sukramtytą" pateikt.
Geriausias patarimas - neapsiriboti tik Megre knygomis.
Daug "protingų" knygučių pataria ir moko (su laaaaaaaaaaaaaabai veiksmingais patarimais), kaip mylėti ir kaip meilė gali sugrįžti į šeimas.
Konkrečiai neminėsiu, nes vėl būsiu apkaltinta, kad ne į temą kalbu (juk čia Megre knygų skaitytoju svetainė). "Svetimų" knygų minėti nevalia... :shock: :) :roll: :lol:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

as manau, kad ne tik valia, bet ir reikia- Anastasija daug zino, tik neviska dar pasake, kai ko nepaaiskino ar nesukonkretino. manau, kad ta literatura, kuri tinka konkrecioms temoms labai svarbu pasiulyti, ir jei zmogui ji reikalinga- jis ja susiras ir perskaitys, kas reikia jam- pasiims, kas ne- atmes.. naturali atranka. svarbiausia pries siulant gerai pagalvoti kaip viena ar kita medziaga paveiks zmones, jei Tave ji veikia tik gerai( vienaip ar kitaip0 tai gal ir kitiems jos reikia?
:roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Dievo karys wrote:

taigi judam i prieki:
reikia buti vertu tos meiles ir ja pasikviesti

dabar bandykim spelioti ka reiskia buti vertu tos meiles.
ir kaip ja pasikviesti
Būti vertu? Pasikviesti? Hmmm. O aš tiesiog manau, kad mylėti reikia (na, žodis reikia čia gal ir netinka :roll: ).
Tada gal taip? Aš myliu ir esu mylima. :D Paprasta... Ir pakankama, kad meilė būtų šeimoje. :wink:
Post Reply