Nevaisingumas

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Nevaisingumas

Post by ss »

Va pasidalinkim mintimis apie nevaisingas seimas.Kas isaukia nevaisinguma?
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

kas?
platus klausimas..
manau, jei zmogui dar nelaikas padeti ateiei vaikuciui i si pasauli, jei jis dar sesuvokia atsakomybes uz ji ir uz save, jei kazkada sauke' vaikai neman', jei nemoka myleti erba prisirisa prie meiles.. ir dar nemazai kitu dalyku...

liudna tema..

:roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

Jei aš klystu, tai bus kas mane pataiso (apie tai, kieno tai pasakyta), bet rodos Lazarevas yra pasakęs, kad viena iš nevaisingumo priežaščių yra ta, jog tėvai susikuria per daug idealų būsimo vaiko paveikslą. Toks vaikas negali gimti, nes idealiam žmogui nėra kas veikti šioje emėje.
Kuriantys mintimis savo būsimus vaikelius, nepamirškit to...
J

Post by J »

Vaiduže, norėčiau padiskutuoti apie tavo įvardintas priežastis.
Ne laikas padėti vaikučiui ateiti?
O penkiolikmetė motina? Ar manai, kad jai jau buvo laikas padėti ateiti kūdikiui?
Atsakomybė. Tas pat ir su atsakomybe. Ar alkoholikų šeimos labai suvokia atsakomybę prieš mažą žmogutį? O juk kartais tose šeimose vaikučių kaip žirnių ankštyje...
Mokėjimas ir nemokėjimas mylėti, manau taip pat diskutuotina. Kartais vaikelis ir ateina tam, kad išmokytų mamą mylėti.
:lol: :lol: Na, daugiau nepriekabiausiu... :lol: :lol: :lol:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

nepriekabiauji.. :)

cia manau yra viena is priezaciu, o ju daug yra, kaip. pvz- antros puseles nebuvimas ar panasus labai svarbus dalykai, let tas lazariavo- irgi logiskas ...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Antros puseles nebuvimas? bet ir be jos kartais gimsta vaikuciai. Argi ne? Juk buna< du zmones pasimyli siaip, o vaikelis ima ir po devyniu menesiu pakeicia mamytes gyvenima(na tiksliau anksciau pradeda keisti). O tam "teveliui" tai dzin. Jis norejo valymo... :( Vaikelis yra, o antros puseles-NE. :(
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aišku tik viena, kad jokia dvaselė, nenori gimti pasiūlytom sąlygom. Gal per daug "sterilu".? Jūs pasidomėkit kokios būtent šeimos būna nevaisingos. Man atrodo, kad dažniausiai būna tvarkingos šeimos, jos labai laukia . . . Gal prisirišimas per didelis.? Greičiau gimsta ten kur nelabai laukiamas. Aišku tie kurie nelaukia, net nepastebi, jei ir negimsta.
o kodėl gimsta, kai moteris buvo išprievartauta, kodėl vaikiukas sugalvojo ateiti į pasaulį tokiom sąlygom . . .kai jis nelaukiamas, gal net nekenčiamas
J

Post by J »

Kartais man atrodo, Sraigute, kad mes iš tikro bendramintės (oi, atleiskit, taisausi - panašiai mąstančios).
Prisirišimas. Iliuzijų susikūrimas.
Į šias savokas sutelpa viskas - ir idealaus vaikelio laukimas ir begalinis noras jį turėti.
O iliuzijas gyvenimas būtinai sugriaus...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Jis norejo valymo...

jei nera noro zudymo vadinti zudymu
tai gal sukurkime nauja zodi nei vartokime jau egzistuojanti ne pagal paskirti


tai va... norejo valymo ir apsivale, kitame gyvenime jau nebegali tureti vaiku. norai pildosi

kitas momentas - kad vaikui gimti tevams reikia moketi myleti.

ne siaip sau naujos partijos pagrindine programa turi buti "meiles grazinimas i seimas"
J

Post by J »

Ar nemanot, kad kartais meilės gali būti per daug?...
Kartais ji tarsi girnapusė po kaklu...
Gal ir čia glūdi priežastis?...

Dievo kary, ar nevertėtų tą programos dalį papildyti teiginiu - "grąžinti besąlyginę meilę į šeimas".
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Dievo kary, ar nevertėtų tą programos dalį papildyti teiginiu - "grąžinti besąlyginę meilę į šeimas".

nu nezinau....
esme tame kad kalba ir eina apie tokia meile, bet jei papildyti kazkokiais zodziais kad ir graziausiais jau gaunasi prielaida kad egzistuoja ir kitokia meile.

vienok Jones pastaba man dave kita minti, stai kaip reikia pakeisti ta vieta:
is
"grąžinti meilę į šeimas"
i
"grąžinti Meilę į šeimas"
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jonė.S wrote:Į šias savokas sutelpa viskas - ir idealaus vaikelio laukimas ir begalinis noras jį turėti.
O iliuzijas gyvenimas būtinai sugriaus...
Taigi. Draugės šeima labai norėjo mergytės (pirmas vaikutis berniukas buvo). Pusę metų nesisekė jai pastoti. O kai vieną dieną ištarė: "man jau nesvarbu, kas gimtų : mergytė, ar berniukas", po devynių mėnesių sėkmingai gimė mažas gražus berniukėlis. :P
J

Post by J »

Dievo karys rašo:
nu nezinau....
esme tame kad kalba ir eina apie tokia meile, bet jei papildyti kazkokiais zodziais kad ir graziausiais jau gaunasi prielaida kad egzistuoja ir kitokia meile.
O argi neegzistuoja?
Dievo kary, tai tau atrodo, kad žinai apie kokią meilę eina kalba.
O juk žmonės ir nemoka mylėti kitaip, kaip tik SAVANAUDIŠKA meile.
Tu man reikalingas, nes aš myliu tave...
Tu esi mano gyvenimas, nes aš myliu tave...
Aš mirčiau be tavęs, nes aš myliu tave...
Aš tave taip myliu, o tu mane įskaudinai...
Kuris iš mūsų įsivaizduojam kitokią Meilę? Meilę neprisirišant, nereikalaujant, nepavydulaiujant...
BESĄLYGIŠKĄ...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ei.. krypstat i sona...
As kaip tik pries savaite perkaiciau Lazerevo skyriu apie nevaisinguma, tai ten jis daugybe priezasciu mini... o apie ta per tobula vaika... gal iki ten dar nepriskaiciau :) Dauguma tokios , kurias jeigu dabr surasyciau, tai daugelis ir nesuprastu kuom tai susije :)
Pvz.: negalejimas priimti santykiu nutraukimo ...
Na esme tokia, kad tevu karma buna tokia prasta, kad jiems galetu gimti tik labai ligotas vaikas arba sergantis arba gimdamas mirtu. Del ko prasta? na, del puikybes, prisirisimu ir tt. O meiles... va butent, daugeliu atveju Lazerevas nevaisinguma ir aiskina meiles trukumu...
Bet cia Lazerevo nuomone...
J

Post by J »

Apie tą per tobulą vaiką gal ir ne Lazarevas pasakė. Neesu tuo tikra. Todėl ir parašiau, kad žinantys mane pataisys...
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Na, brangieji, nežinau, mudu su savo žmogum tokie netobuli tėvai, kad pagal jūsų (o gal Lazarevo :) ) aprašymus turėtume būti visiškai nevaisingi: ir puikybės iki kaklo, ir idealizavimo , ir nepasiruošę buvom,ir meilės "ne fontanai", prisirišimų "pilna terba", na gal tik vaikų lyties neplanavome visiškai, nes mes apskritai vaikelių neužsakinėjome, jie patys atėjo :)
Žodžiu, paprasti eiliniai žmogeliukai mes, o jau kad limpa tie vaikučiai, tai limpa :) tiesiog negalim atsidžiaugti :) :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

rimciausia priezastis atrodo- susitarimas pries ateinant. pamastykit...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Akivaizdu,kad nevaisinguma isaukia zmonijos gyvenimio budas.
Patys zmones savo gyvenimo budu atiminejm is saves teise pratesti gimine
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:roll: :roll: Mes viską patys susikuriam, net ir nežinodami to . . .
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

turejau alvoje, kad labai svarbus issikelimas uzdaviniu, kuriuos turi isgyventi ir t.t ismokti, pries ateinant i si pasauli. gal vienas is uzdaviniu istaisyti kazka ka pridariai preituose gyv? o gal turi ismokti kazko- o tam susikuriai tokias priemones? ir dar daug ivairiu tikslu ir situaciju..
manau, kad tai ismokus ir supratus, tai ka sau uzsidaviai- suvokus- priezastis panaikinama- pasekmes tampa teigiamos :D

na, aisku ir anksciau isvardinti jusu aspektai irgi gali buti.
as manau, kad tai taip pat gali buti ir karmine( ja suvokiu kaip lagamina i kuri isimami ir idedami dgt. ja keiciame nuoat- todel nereikia uzsiciklinti ir saukti tokia mano karma!! ji esi tu- o save reikia ir butina keisti tiik i gera :) ) liga ir sio gyvenimo netinkamos pasekmes. reikia viska pergalvoti suvoti prisiminti...
:roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply